• https://www.facebook.com/protemizlik
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Karabük Safranbolu Protem Temizlik Hizmetleri 


Endüstriyel temizlik, gününümüzde önemini yeni kazanmaya başlamış bir kavramdır. Endüstriyel temizlik, sanayi makinelerinin kirlenmiş, pas tutmuş yüzeylerinin temizliği ve ayrıca yağlanması, bakımlarının yapılması demektir. Bu sayede, makinelerin ömrü uzar, oluşabilecek arızalar önlenir, işçi işini keyifle yapar ve dolayısıyla üretiminizdeki verimlilik artar.

Ayrıca;
Gün geçtikçe daha çok bilinçlenen tüketen toplum, artık bir ürün alırken, o ürünün üretildiği koşulları da göz önünde tutmaktadır.

Tüm bunların bilincinde olan üretici ise, Endüstriyel temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Aşağıda Endüstriyel temizliğin faydalarına birkaç örnek vermek istedik;

Arızaların Önüne Geçilir

Önce Sonra 


Protem Temizlik makinelerinizi ve üretim hatlarınızı sadece temizlemekle kalmayıp aynı zamanda bakımını da yaparak ilk günkü görünüşüne kavuşturur. Dolayısıyla ileride çok daha fazla hasara ve maliyete neden olacak olan bir arızanın önceden önüne geçilmiş olur.

Kir Tabakasının Örtmüş Olduğu Olası Bir Arıza Ortaya Çıkar

Önce Sonra 


Zaman İçerisinde makinenin parçaları kirden ve pasdan görünmez hale gelir. Temizlikten sonra ilk günkü görünümüne kavuşan bir cihazda oluşabilecek arızaların tespitide kolay olacaktır.

Makinelerin Verimliliği ve Ömrü Artar

Önce Sonra 


Arızaların zamanında tesipiti ve hatta önlenişi dolaylı olarak makinenizin ömrünü uzatıp verimliliğini artıracaktır.

Tozun ve Pisliğin Üretilen Ürünü Etkilemesi Engellenir

Önce Sonra 


Makinenin temizliği ve verimliliği ürettiğiniz ürüne de yansıyacak ve kalitesini artıracaktır.

Daha Estetik ve Temiz Bir Görünüm Sağlar

Önce Sonra 


Temiz bir ortam insanlarda psikolojik olarak bir rahatlama sağlayacaktır. Bu sebeple sadece makinelerin değil aynı zamanda çalışanların da verimliliği artacaktır!

Çalışılan Ortamını İnsan Sağlığına Elverişli Hale Getirir

Önce Sonra 


İnsan sağlığı, asla vazgeçilemiyecek bir kavramdır. Çalışma ortamı ise insanların sağlığını doğrudan etkiler. Dolayısıyla endüstriyel temizliğin sağlamış olduğu temiz çevre, ruh ve beden sağlığı açısından da son derece önemlidir. Sağlıklı insan, iş ve özel hayatında başarılı olan insandır.